bad mit grauen und weißen fließen

Płytki cieszą się w polskich domach i mieszkaniach niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego! Mnogość kolorów i wzorów, a także funkcjonalność sprawiają, że płytki podłogowe są często wykorzystywane na przykład w łazienkach lub kuchniach. Oczywiście, duże znaczenie ma wybór odpowiednich produktów, które spełnią nasze oczekiwania. Wiele osób decyduje się dzisiaj na płytki gresowe. W sklepach można znaleźć płytki przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i do wykorzystania na zewnątrz. Gres ma bowiem wiele zalet, ale jedną z najważniejszych jest duża wytrzymałość tego materiału. Dlatego, jeśli szukamy długotrwałych, solidnych rozwiązań dla naszych podłóg, gres podłogowy może okazać się naprawdę ciekawą opcją. Oczywiście, trzeba pamiętać, że dzisiaj płytki zakłada się nie tylko na podłogach, ale również na ścianach. Na rynku dostępne są między innymi specjalne płytki gres, które są właśnie do tego celu przeznaczone.
Na ścianach można założyć także płytki na ścianę wykonane z kamienia, które znakomicie się prezentują i mogą dopełnić wnętrze urządzone w naprawdę wielu stylistykach. Poza tym, ich dużą zaletą jest również fakt, że płytki kamienne znakomicie „ocieplają” pomieszczenie. Bardzo często wykorzystywane w celu zaaranżowania ściany są także znane i lubiane płytki ceramiczne. Możliwości jest naprawdę wiele i dają one oryginalne efekty estetyczne. Wykładanie ścian przy pomocy odpowiednio dopasowanych płytek jest bardzo funkcjonalne, zwłaszcza w kuchniach, w których łatwo o pojawienie się na ścianach zabrudzeń.

  Wielkie zmiany

By Alicia Moreno

Alicia to entuzjastka designu wnętrz, która od lat fascynuje się stylem śródziemnomorskim. Z wykształcenia architektka wnętrz, z serca pasjonatka podróży po śródziemnomorskich miastach. Jej wizja to połączenie funkcjonalności z niepowtarzalnym klimatem regionu. W roli Redaktora Naczelnego kieruje naszym zespołem ku tworzeniu treści, które inspirują do pięknych przekształceń wnętrz.